PROJEKTAS „RENKUOSI PROGRAMUOTI“

Projektas „Renkuosi programuoti“ yra skirtas dirbančiųjų asmenų persikvalifikavimui bei kompetencijų kėlimui IT srityje. Besikeičiančios darbo rinkos tendencijos bei įvairūs tyrimai ir apklausos rodo, jog Baltijos šalyse pradedančiųjų programuotojų poreikis yra didžiausias. Atsižvelgiant į šį faktą, trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, yra organizuojami programavimo mokymai, kurių metu dirbantys asmenys įgauna programuotojui būtinas žinias. Sklandų projekto dalyvių perėjimą iš vienos darbovietės į kitą stebės bei visokeriopą pagalbą mokiniams teiks savo srities profesionalai.

image description

Projektu yra siekiama, vykdant aukščiausios kokybės programavimo mokymus, paruošti 675 specialistus, kurie, mokymams pasibaigus, galės užpildyti laisvas vietas darbo rinkoje. Bus užtikrinamas sklandus dirbančiųjų asmenų persikvalifikavimas bei lengvas perėjimas iš vieno ūkio sektoriaus į kitą ir sudarytos pačios geriausios sąlygos projekto dalyvių įsidarbinimui.

Planuojama, kad programavimo mokymų trukmė bus nuo 6 iki 9 mėnesių. Viso Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje bus apmokyta 675 programuotojai, kuriems bus teikiamos konsultacinės paslaugos, norint įsidarbinti pagal įgytą kvalifikaciją.

Projekto trukmė yra 36 mėnesiai, nuo 2020 m. gegužės 29 d. iki 2023 m. gegužės 29 d.

Projekto numeris: 09.4.3-ESFA-K-814-03-0007

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.


 

FULL-STACK MOKYMŲ PROGRAMA (FRONT IR BACK END) 480 val.

noun-six-2010368

Tiek mėnesių trunką pirmoji programos dalis, sudaryta iš front-end technologijų (HTML, CSS, JavaScript, React.js) ir duombazių (mongoDB ir mySQL).

noun-three-2010367

Tiek mėnėsių trunka antroji programa dalis, pasirenkant viena iš back-end technologijų: Node.js, Python, PHP, .NET arba JAVA

PLAČIAU APIE BACK-END DALIS

DUOMENŲ MOKSLO SPECIALIZACIJOS PROGRAMA ATKAKLIAUSIEMS 120 val. *TIK BAIGUS PAGRINDINĘ 480 val. FULL-STACK PROGRAMĄ*